Termometry bezdotykowe

Certyfikat Logo Thermofocus

 

 

 

 
        
Termometry bezdotykowe Thermofocus®
 

 

Thermofocus jest pierwszym na świece bezkontaktowym termometrem,  który dokonuje pomiaru temperatury ciała bez kontaktu ze skórą czy błonami śluzowymi. Ponieważ Thermofocus nie wykorzystuje promieniowania laserowego jest bezpieczny i nieszkodliwy dla zdrowia. Pomiar temperatury ciała następuje w ciągu 1-2 sekund poprzez wskazanie termometrem środka czoła pacjenta. Ustalenie prawidłowej odległości pomiaru jest proste dzięki zastosowaniu systemu dwóch wiązek światła emitowanych przez diody LED. Dzięki zachowaniu dokładności pomiarów w szerokim zakresie temperatur (od 1 do 55°C )  Thermofocus może być również wykorzystywany do pomiaru temperatury posiłków, kąpieli wodnej oraz temperatury pomieszczeń. Cała procedura mierzenia temperatury odbywa się w sposób szybki, precyzyjny, higieniczny i bezinwazyjny.
 

 MODELE THERMOFOCUS®

 

 

THERMOFOCUS®01500A3

  

Jest przeznaczony do profesjonalnego użytku medycznego bądź dla prywatnych użytkowników, którzy wymagają maksymalnej dokładności pomiarów. Posiada on następujące funkcje:

 THERMOFOCUS®0800H5

 

Thermofocus® 0800H5 jest specjalnie zaprojektowanym, bezkontaktowym termometrem profesjonalnego przeznaczenia do użytku w szpitalach i ośrodkach medycznych. Model ten wyposażony jest w pomarańczowe źródło światła, 3 różne tryby pomiaru (zamiast 2) – oralny, odbytniczy i pachwinowy oraz opcję uwzględniania włączonej/wyłączonej klimatyzacji.Wyposażony jest w następujące funkcje:

w zestawie znajdują się ponadto: 
 
- dysk do kalibracji termometru, który pozwala na lepszą i szybszą kalibrację

- smycz do zawieszenia termometru na szyi (bardzo przydatna, gdy przed lub po pomiarze potrzebne nam są obie ręce do manipulowania przy pacjencie, ponadto redukuje niebezpieczeństwo upuszczenia termometru). Dodatkowo na smyczy nadrukowane są podstawowe instrukcje obsługi termometru.
   

      

 

 VISIOFOCUS®  

 

 

 

VisioFocus jest najbardziej zaawansowanym termometrem przeznaczonym do użytku prywatnego bądź lekarskiego, który precyzyjnie mierzy temperaturę ciała. Całkowicie higieniczny pomiar, bez kontaktu z ciałem badanego wykonywany jest przy wykorzystaniu  promieniowania emitowanego przez skórę ludzką. Termometr ten nie wymaga dezynfekcji ani zakupu dodatkowych części zużywalnych – nie istnieje możliwość zanieczyszczenia bądź zakażenia od innych osób.

VisioFocus jest jedynym na świecie termometrem który emituje temperaturę na czole badanej osoby. System ten opracowany przez firmę Tecnimed jest chroniony wieloma patentami.

 

 

 
Termometr Visiofocus może być wykorzystywany do pomiaru temperatury ciała i obiektów w przedziale od 1 do 55°C (33.8 do 131°F) takich jak:

  

 

W celu uzyskania dokładniejszych informacji lub złożenia zamówienia prosimy o kontakt:

 

  

info@proplasma.com.pl

  

tel. +48 22 649 11 03

Szczegółowe ulotki promocyjne oraz instrukcje użytkownika znajdują się w zakładce Materiały do pobrania.

 Nasze biuro handlowe jest czynne w godzinach 8-16.