Cytometr Kliniczny BD FACSVia

Więcej

NOWOŚĆ Probówki do analizy osocza BD Vacutainer ®

Więcej

Fotometry

Więcej

Metoda manualna - Lorne Laboratories

Od 2012 r. nasza firma jest wyłącznym dystybutorem odczynników firmy Lorne Laboratories do manualnej metody oznaczania grup krwi.

Firma Lorne Laboratories od ponad 37 lat jest producentem i dystrybutorem szerokiej gamy odczynników i produktów wykorzystywanych w transfuzji krwi, immunologii oraz serodiagnostyce. Lorne Laboratories dostarcza produktów najwyżej jakości - są one stosowane przez profesjonalistów w laboratoriach i aptekach w Wielkiej Brytanii oraz 80 krajach na całym świecie.

Firma Lorne Laboratories oferuje zestawy testów i odczynników w fiolkach bądź bulkach, w zależności od potrzeb klienta - każdy wytwarzany produkt poddawany jest ścisłej kontroli jakości - od momentu pozyskiwania surowców do finalnego napełniania w warunkach laminarnych (zgodność z ISO 13485, European In-Vitro Diagnostic Medical Device Directive). Wszystkie odczynniki dostępne w ofercie przeznaczone do stosowania w pracowniach serologicznych posiadają znak CE (jak również większość zestawów diagnostycznych).

W naszej ofercie znajdą Państwo odczynniki zarówno mono- jak i poliklonalne.

Instrukcje użytkownika znajdują się w zakładce Materiały do pobrania.