Cytometr Kliniczny BD FACSVia

Więcej

NOWOŚĆ Probówki do analizy osocza BD Vacutainer ®

Więcej

Fotometry

Więcej

Metoda manualna - Millipore

Odczynniki monoklonalne

Oferujemy odczynniki monoklonalne BIOSCOT® produkowane przez amerykańską firmę Millipore, z oddziałem w Wielkiej Brytanii (Szkocja). BIOSCOT® to odczynniki najwyższej jakości, które zapewniają niezawodność i precyzję podczas wykonywania badań. Oferowane przez nas odczynniki są jednymi z najlepiej rozpoznawanych na świecie, o czym świadczy ich obecność na wielu międzynarodowych rynkach.

Na przestrzeni ostatnich lat zmieniała się nazwa producenta odczynników BIOSCOT® . Początkowo była to szkocka firma Bioscot, której nazwę zmieniono później na Serologicals. Z czasem firma Serologicals została przejęta przez amerykański koncern Celliance. W roku 2006 Celliance został wchłonięty przez amerykańską korporację – Millipore, która jest obecnie producentem oferowanych przez naszą firmę odczynników.

Zmiana nazwy producenta nie szła jednakże w parze ze zmianą produktu – w chwili obecnej oferowane odczynniki BIOSCOT® są tożsame z odczynnikami oferowanymi podczas wszystkich faz rozwoju producenta, o czym świadczy również zachowanie ich nazwy własnej – BIOSCOT®.

Instrukcje dla wszystkich oferowanych produktów znajdują się na w zakładce Materiały do pobrania.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą oferowanych produktów bezpośrednio na stronie producenta – Millipore

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt.